
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolBombaként robbant az újabb sztárpár szakítás híre: másfél év után különköltözött Weisz Fanni és Bókay Gergő. Az egykori szerelmesek szerint ők nem egy balhés páros, ezért nem cincálja majd szét őket az internet népe.
Ugyan már hetekkel ezelőtt eltűntek az Instagramról a közös, szerelmes fotók, egy ideig senkinek sem szúrt szemet, hogy Weisz Fanni és Bókay Gergő kapcsolatában valami nem stimmelne. Nehéz is lett volna kiszúrni, hogy a szerelmespár épp az utolsó napjait tölti együtt, abban a médiazajban, amit Kulcsár Edina és Csuti válása generált. Amíg minden figyelem rájuk irányult, addig – most már tudjuk – Fanniéknak sikerült a lehető legnagyobb csendben elválniuk egymástól és új életet kezdeniük.
A szakításról eddig egyik fél sem nyilatkozott, a Bors napilapnak azonban sikerült megszólaltatnia Bókay Gergőt, aki elmondja, miért döntöttek a különválásról, illetve arról is beszél, hogy szerinte őket is szétszedi-e a kommentelők hadserege az interneten az elválás miatt.
A részletekről a Bors holnapi lapszámában olvashattok.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.