
„Alex is elkapta ezt a fránya vírust” – beteg lett Horváth Éva kisfia
Hiába minden féltés, óvatosság, egy kisbaba is bármikor lebetegedhet.
Rájár a rúd mostanában a műsorvezetőre, akinek a kisfia pár nappal korábban betegedett le. Horváth Éva október elején árulta el, hogy egy rejtélyes betegség támadta meg, amitől az egyik fülére teljesen megsüketült.
„Egy dolog fontos, oké, hogy velem most ez van a torkommal meg a fülemmel, de a kicsi ne kapja el, mert akkor nem is tudom, hogy mi lesz. Bízom a legjobbakban” – mondta akkor Éva.
Ő már túl van a nehezén, azonban a kicsi sem úszta meg, ő is lebetegedett.
„Nem egyszerűek a napjaink mostanában, ugyanis Alex is elkapta ezt a fránya vírust…. Anyatej ide vagy oda, sajnos tüsszög, köhög és az orrszívó állandó kellékünk” - írta Instagram-oldalán elkeseredetten Éva.
Top hírek


Sáfrány Emese súlyos döntést hozott, ezért hagyott fel a légtornával
Tíz év után abbahagyja védjegyévé vált tevékenységét.

Nagy Enikő Eszenyi Enikő bocsánatkéréséről: "Biztos, hogy szívből jött ez vagy csak külső nyomásra?"
Egyesek szerint azonban nem szívből jött a bocsánatkérés...
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre