
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAz énekesnő egyre többször posztol bevállalósabb képeket, mióta 40 kilótól megszabadult.
Fásy Zsüli hihetetlenül gyönyörű nő lett. A nagy fogyása óta az önbizalma is megnőtt, és egyre többször láthatunk róla olyan fotókat, ahol jobban megmutatja a testét.
Itt persze nem bikinis fotókra kell gondolni. Egy elegáns, ám hihetetlenül szexi szűk ruhában pózolt az énekesnő, amit ki is posztolt az Instagramra.
„Kezdődhet a munka! Szép napot kívánok mindenkinek!” – írja a poszt alatt, amiben megvillantotta hosszú lábait.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.