
Ez nagyon durva, Szabó Ádám senkivel nem hajlandó beszélni
Szabó Ádám meglepő bejegyzést tett közzé az Instagram-oldalán. A fiatal énekes némasági fogadalmat tett, azt is elárulta, hogy miért.
Némasági fogadalmat tett Szabó Ádám! A sármos énekesnek jó oka volt rá, ugyanis az utóbbi időben megerőltette a hangszálait, így szükség volt a regenerálódásra. Ádám elárulta, ez idő alatt senkihez sem szól, amit nehezebben visel, mint gondolta volna.

„Ma egész nap nem szóltam egy szót senkihez a hangszálam regenerálása érdekében. Némasági fogadalom, csendkirály... Én nem szoktam sokat beszélni, de most olyan szinten fosnám a szót, hogy az valami kegyetlen” – írta az énekes, aki a vasárnap délutáni koncertjéig tartja a csendkúrát.

Top hírek


Kiderült a V-Tech titok: Szamóca fia reméli, hogy az apja nem lesz újra piás

Vidéki álomélet: Magyar sztárok, akik otthagyták a város zaját a nyugalomért
Mutatjuk, kik hagyták hátra a fővárost.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre