
Előkapta a legkisebb bikinit, mesés alakot villantott a magyarok kedvenc énekesnője!
Ezúttal sem szégyenlősködött a szexi sztár!
Alig lehet felismerni új fotóján Eke Angélát, aki most levágatta a haját, és teljesen megújult a külseje.
„Sok mindent belenövesztettem abba a földig érő koronába, de mégis, most olyan, mintha felszabadultam volna. Ráadásul jobb helyre fog kerülni a haj, mint az én fejem, mert azután, hogy sikerült meggyőznöm két sokk között a fodrászom, hogy vágja le, felhívta a figyelmem, hogy jótékony célra is fel lehet ajánlani a levágott hajat, és parókát készítenek belőle a rászorulóknak” – írta.
„Úgyhogy még ha meg is bántam volna (bár a döntéseimet általában nem szoktam, és ezért most rajongok is), akkor is jobb érzés lenne, hogy valakinek megkönnyítheti az életét az, ami nekem már picit nehezítette (a hosszú hajúak tudják, miről beszélek” – tette hozzá.
Ezúttal sem szégyenlősködött a szexi sztár!
Egymás után váltja valóra bakancslistás álmait.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.