
Így ünnepelte a húsvétot Meghan hercegné – ritka betekintés!
"Kellemes húsvétot!"
A poszthoz csak annyit írt, Szerelmem és Szerelmemné...
Másfél év után eljegyezte egymást Dallos Bogi és Puskás Peti. A két népszerű énekes a minimális korkülönbség ellenére is harmonikus kapcsolatban élnek, amelyben most szintet is léptek. Az eljegyzésről Peti képeket is megosztott Facebook-oldalán rajongóival.
https://www.facebook.com/photo?fbid=258173999097719&set=pcb.258174059097713

"Kellemes húsvétot!"

Erőt adó mondatokkal támogatja a miniszterelnök Rubint Rékát.

Másfél év után komoly szintet lép Ádám és Eszter kapcsolata. Túl a lánykérésen esküvőt és közös otthon tervez a pár.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.