
Liverpool-Milan: Szoboszlai Dominik gólja hatalmasat szólt - Videó!
Szoboszlai Dominik a 26. percben egyenlített.
Hatalmas sikert arattak a győri női kézilabdázók Budapesten.
A Győri Audi ETO KC megvédte címét és hetedszer nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, mivel 29-27-re legyőzte a dán Odensét a budapesti négyes döntő vasárnapi fináléjában. A győriek - akik egyszer sem voltak hátrányban az egész mérkőzésen - 11. alkalommal játszottak döntőt a legrangosabb európai kupasorozatban és hetedszer győztek. Korábban az EHF Kupában négyszer, a KEK-ben egyszer voltak finalisták, de azokat elveszítették.
A mérkőzés után a győriek csapatkapitánya, Kari Brattset a Sport 1 TV-nek elárulta, nagyon várja, hogy magához ölelje kisfiát.
"Elképesztő volt az aréna, az éneklés, a hangulat. Ahogy beléptem, azonnal magával ragadott. Nagyon büszke vagyok a csapatra. A kisfiam a lelátóról nézte a meccset, tudja, milyen az aranyérem, biztosan megrágcsálja picit, nagyon várom már, hogy vele legyek. Nagy ünneplés lesz a csapattal!" - mondta Brattset.
Szoboszlai Dominik a 26. percben egyenlített.
Pikáns vidéki rangadó következik.
Szabados Gábor szerint az MLSZ mossa kezeit.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.