
Gulácsi Péter javított, a Lipcse nem érte el a történelmi mélypontot
Komoly tétje volt az RB Leipzig szombati fellépésének a német labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában. Gulácsi Péter és Willi Orban is szerepet kapott.
Az RB Leipzig Gulácsi Péterrel és Willi Orbánnal a kezdőcsapatban az újonc Holstein Kiel otthonában lépett pályára. A lipcsei együttes komoly hullámvölgybe került az elmúlt hetekben, a bajnokságban négy forduló óta nyeretlen, a legutóbbi négy idegenbeli tétmérkőzését elvesztette. A klub történetében ennél hosszabb negatív sorozat csak egyszer, 2018 végén volt, amikor Ralf Rangnick irányítása alatt zsinórban öt vereséget szenvedett el vendégként.

Tehát a tét az volt, hogy az RB Leipzig eléri-e a történelmi mélypontot? Nos, a lipcsei csapat megszakította a kudarcszériát, szombaton javítani tudott, Sesko és Andre Silva góljával 2-0-ra nyert. Gulácsi és Orban végig pályán volt, a magyar kapus az előző három tétmeccsén tíz gólt kapott, ezúttal hibátlan mérkőzéssel rukkolt elő. Az RB Leipzig a negyedik helyen áll a Bundesligában.

Top hírek

Hány sört ihat Schäfer András? Figyelmeztető üzenetet kapott a Bundesligától
Klubja leitatná sörrel az Union Berlin-Augsburg meccs hősét.

Íme Dzsudzsák Balázs társa; bővül a nagy bajnok családja
Egy helyen a Metropol legolvasottabb sportcikkei.

Annyira áttetsző volt a 25 éves tévés szépség ruhája, látszott a bugyija
Yasmin Pettet bugyija és melltartója is megvillant.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre