Marco Rossi senkinek nem kegyelmez, ez vár a csapatra a pofon után

Nem sokáig pihenhet a szörnyű vereség után a magyar válogatott. A csapat a németek elleni 0-5 után Bosznia ellen játszik kedden, Marco Rossi már kiadta a jelszót.

Szerző: SK
Létrehozva: 2024.09.08.
Módosítva: 2024.09.08.
Marco Rossi vereség sajtótájékoztató

Marco Rossi szövetségi kapitány senkit nem kímélt a németek elleni 5-0-s vereség után. A szövetségi kapitány az mondta, mindenkinek szégyellnie kell magát, s ha ezt nem javítják ki, akkor mindenkinek el kell tűnnie a színről. Sok idő nincs, kedden már Bosznia ellen játszik a válogatott.

rossi
Marco Rossi nagyon dühös volt Fotó: dpa Picture-Alliance via AFP

Mentálisan mindenképpen össze kell szednünk magunkat, ez a legfontosabb most. Vasárnap ennek, valamint a regenerálódásnak meg kell történnie

– mondta a meccs utáni sajtótájékoztatón a szakember.

– Természetesen az első felelősség mindig az edzőé. A második félidőben nem sikerült párbajt nyerni, számos passzt adtunk el, akkor is, ha nem kényszerítették ránk a hibát. A második gól után eltűntünk a pályáról, ez elfogadhatatlan, különösen, amikor magyar színekben játszunk.

Bosznia, noha a 88. percben még az egyenlítésért harcolt, végül 5-2-re kikapott Hollandiában. Nem lesz könnyű a keddi meccs sem.