
Drámai végjáték után jutott elődöntőbe a magyar válogatott a vízilabda Eb-n
A mérkőzés döntetlen követően ötméteresekkel dőlt el.
Kevesen tudják, honnan indult a labdarúgó karrierje.
Tavaly nyáron vonult vissza, de nem szakadt el teljesen a labdarúgástól Szalai Ádám válogatott focista. A korábbi kiváló csatár képzési és szakmai tanácsadóként a sportállamtitkárságon dolgozik. Ebben a minőségében látogatott el Kispestre, a Honvéd Magyar Futball Akadémiájára.
Azt kevesen tudják, hogy Szalai karrierje a piros-fekete klubnál kezdődött. Innen még utánpótlás-játékosként igazolt Újpestre, majd 2004-ben, 16 évesen megkezdte 19 éves külföldi karrierjét.
Ha kedvet kapott a fogadáshoz, keresse fel a Szerencsejáték Zrt. Tippmix Pro oldalát, ahol azonnal fogadhat, játszhat, nyerhet.

A mérkőzés döntetlen követően ötméteresekkel dőlt el.

Kubatov Gábor végre hazahívná Nagy Ádámot a Fradiba.

Az időjárás is a hazaiaknak kedvez.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.