Balhés meccsen igazi drámát hozott a Fradi kupameccse

A meccs közben és a végén is tizenegyeseket láthattunk Debrecenben. 1-1 után büntetőpárbajban nyert a Ferencváros.

Szerző: SK
Létrehozva: 2024.02.28.
Módosítva: 2024.02.28.
Fradi Magyar Kupa debreceni kiállít

Feszült, balhés, drámai meccsen jutott tovább a Ferencváros focicsapata a Magyar Kupában. A zöld-fehérek 75 percet játszottak emberhátrányban, végül büntetőpárbajban jutottak tovább.

Fotó: Szabó Miklós

A mérkőzésen egy-egy tizenegyesből született gólt, emellett a Fradi sérülés miatt elveszítette Sammy Mmaeet, kiállították másik középhátvédjét, Myenty Abenát, de a második félidőben piros lapot kapot a kispad mellett őrjöngve tomboló Dejan Sztankovics vezetőedző is.

A hazai Loki képtelen volt emberelőnyben a megszerezni a győzelmet, a büntetőpárbajban pedig egyedül a debreceni Kocsis Dominik hibázott. Jellemző, hogy a párbaj közben is lökdösődés volt a kezdőkörben.

A Fradi kapusa, Varga Ádám érezte, hogy ők lesznek a jobbak.

Nagyon nehéz volt 75 percet emberhátrányban játszani. Nem akarom megbántani Kocsis Dominikot, de nagyon flegmán állt oda a tizenegyeshez. Azt hittem ott fog elfolyni a tizenegyespontnál. A Fradi-tábor előtt voltak a rúgások, tudtam, hogy ott nem veszíthetünk