
Dibusz és Gróf nyakába varrták a Fradi bukását
Elemezték a Fradi második helyét.
Figyelmetlen autós ütött el kerékpárosokat a pénteki országúti országos bajnokság férfi mezőnyversenyében.
A Pannonhalma körüli viadalon egy félreállított autó a rendőri karjelzés ellenére váratlanul keresztbe kanyarodott a lezárt pályára az ötfős szökevénycsoport elé, négyen nagyot buktak. Dr. Rózsa Szilveszter versenyorvos arról tájékoztatta az MTI-t, hogy Gönczy Gergőt kulcscsonttörés és a térdén lévő vágott seb miatt mentő szállította el, míg Wermeser Zsombor zúzódásokat szenvedett.
A magyar szövetség (MKSZ) tájékoztatása szerint a Győr-Moson-Sopron megyei rendőrfőkapitányság vizsgálatot indított a vétkes sofőr ellen.

Elemezték a Fradi második helyét.

Inkább hátat fordít a kamerának.

Négy nyeretlen meccsel zárt a címvédő.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.