
Átszúrták a cicik a mezt, a stadion közepén fotózták a szőke álomlányt
Ő az amerikai csapat szexi drukkere.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAltsach András, vagyis Szőke az Újpest vezérszurkolója volt.
Még Curtis is elhunyt barátját, Andrást gyászolta, aki szintén Újpest-rajongó volt. A rapper Instagram-oldalára feltöltött képén láthatjuk a két jó barátot együtt szurkolni egy Újpest-meccsen.
Altsach András, vagyis Szőke az Újpest vezérszurkolója volt.
Az újpestiek ma a Fradi otthonában vendégeskednek, a Derbi 17.30-kor kezdődött. A bemelegítés során az FTC részvétét fejezte ki Szőke halála miatt. A hangosbemondó megemlékezése során mindkét tábor hosszan tapsolt – számolt be az nb1.hu.
Az ulloi129.hu így számolt be erről az eseményről:
„Magyar, de legalábbis zöld-lila sporttörténeti pillanatban lehetett részünk. Szasza az Újpest legendás szurkolójára, Szőkére emlékezett, a teljes stadion tapssal tisztelgett Hypós barátja előtt.”

Ő az amerikai csapat szexi drukkere.

Nagy József tiszta vizet öntött a pohárba.

A lelátón is volt látnivaló a vb nyitómeccsén.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.