
A kormány figyelemfelhívó akciót indít az oltásellenességgel kapcsolatban
A kormány - a vakcinákat népszerűsítő tájékoztató kampányok mellett - rövidesen figyelemfelhívó akciót indít az oltásellenességgel kapcsolatban.

A kormány - a vakcinákat népszerűsítő tájékoztató kampányok mellett - rövidesen figyelemfelhívó akciót indít az oltásellenességgel kapcsolatban.

A 16-18 éveseknek péntekig regisztrálniuk kell, az online időpontfoglaló számukra néhány nap múlva nyílik majd, amiről tájékoztatást adnak.

A külföldről hazatérők is jogosultak lehetnek a babaváró támogatásra és a családi otthonteremtési kedvezményre (csok) itthoni munkavállalás esetén.

Menczer Tamás a közösségi oldalán közzétett videójában azt mondta: a magyar gazdaságot a zárás alatt napi 10-15 milliárd forint veszteség érte.

A kormányzati portál tájékoztatása szerint jelenleg Sinopharm- és AstraZeneca-oltásra lehet időpontot foglalni.

Orbán Viktor miniszterelnök és Palkovics László innovációs és technológiai miniszter kedden a modellváltó egyetemeket fenntartó 21 alapítvány kuratóriumi elnökeivel tárgyalt.

A Fidesz értékelése szerint a 2022-es büdzsé az újraindítás költségvetése, amelynek célja, hogy a lehető leggyorsabban lábaljon ki Magyarország koronavírus-járvány okozta gazdasági válságból.

Az osztrák kancellár egy sajtótájékoztatón jelentette be, hogy az országnak egyénileg kell oltási igazolványt bevezetnie, mert az európai változatára még sokáig várni kell.

Úgy tudni, a rendőrök hét órán át helyszíneltek az emberi erőforrás miniszter házánál.

Időpontfoglalás nélkül intézhetők a védettségi igazolvánnyal kapcsolatos ügyek a kormányablakokban - közölte a koronavirus.gov.hu hétfőn.

„Sok-sok életet és másfél hónapot nyertünk” az orosz és kínai vakcinának köszönhetően - mondta el Menczer Tamás egy Facebookos videóban.

A bizonyítványával kívánt sok sikert a most vizsgázóknak a politikus.

„Anyák napján mindenki megjavul” – írta Orbán Viktor ahhoz a közösségi oldalára kitett videóhoz, amelyben édesanyjánál tett látogatását láthatjuk.

A világhírű zenész a facebook-oldalán osztott meg egy dalt, amit a magyaroknak küld.

A baloldal nemzetközi oltásellenes propagandát folytat - jelentette ki a Fidesz-KDNP európai parlamenti (EP) delegációvezetője.

A Magyar közlönyben jelent meg a hatályba lépett rendelet, amiben azt is részletezik, milyen büntetés jár annak is, aki felhasználja a hamisított okmányt.
135
159
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.