
A klímatudomány üzenete egy élhető jövőért – beszélgetéssorozat
Világképünk átalakítása – Hogyan fogalmazzuk újra gazdasági és társadalmi céljainkat? – többek között ezekkel a kérdésekkel foglalkoznak a résztvevők.
„Gyere és gyönyörködj a Kőbányai Képzőművészek által feldíszített sétányban!”
„Február 14-én 16.00 órától az Óhegy park Csősztoronytól induló sétánya Valentin-napi sétánnyá alakul egy délutánra, ahová közös játékra várunk minden érdeklődőt!
Keresd meg az állomásokat, és a feladatok teljesítéséért kapott hozzávalókból készíts saját szerelmi bájitalt!”
Időpont: február 14., 16.00
Helyszín: Óhegy park
Világképünk átalakítása – Hogyan fogalmazzuk újra gazdasági és társadalmi céljainkat? – többek között ezekkel a kérdésekkel foglalkoznak a résztvevők.
A Fókusz Közösségi Tér – Én/idő program szeretettel vár mindenkit, aki kikapcsolódna, beszélgetne.
A program célja, hogy játékosan hívják fel a figyelmet a felelős közlekedésre – nemcsak a járművezetők, hanem a gyalogosan, rollerrel vagy biciklivel közlekedő gyerekek, fiatalok számára is.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre