
Közös alkotás a B29-ben
„Elsősorban horgolni fogunk, de mindig várjuk az új technikákat, gondolatokat.”
„A Szovjetunió felbomlása és az ennek következményeként kialakult konfliktusok a birodalom, vagyis a Szovjetunió dekolonizációjának következményei" – fogalmazott Szerhij Plohij, a Harvard Egyetem ukrán nemzetiségű tanára.
Szerhij Plohij szerint ezek közé tartozik az Ukrajna területén zajló háború is.
Előadók:
– Tömösváry Zsigmond, Magyarország volt moszkvai katonai attaséja, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem tanára
– Demkó Attila, az MCC Geopolitikai Műhelyének vezetője
– Vukics Ferenc, a Nemzetvédelmi Szabadegyetem Alapítvány alapítója, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem oktatója
Időpont: február 23. 18.00
Helyszín: Nemzetek Háza
„Elsősorban horgolni fogunk, de mindig várjuk az új technikákat, gondolatokat.”
Kicsiknek és nagyoknak, idősebbeknek és fiataloknak egyaránt kiváló programokkal készülnek a szervezők.
Az eseményre ingyenes a belépés, érdemes a teljes családdal, akár nagyszülőkkel is kilátogatni.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.