
A klímatudomány üzenete egy élhető jövőért – beszélgetéssorozat
Világképünk átalakítása – Hogyan fogalmazzuk újra gazdasági és társadalmi céljainkat? – többek között ezekkel a kérdésekkel foglalkoznak a résztvevők.
Tornázzunk együtt a Perfect Movement Mozgásközpont szülinapja alkalmából!
„Bár a home office-os időszaknak még nem látjuk a végét, de ilyenkor is szüksége van testünknek a törődésre. Emlékeztek a korábbi online tornáinkra? Több alkalommal is mennyi fantasztikus ember tornázott együtt!
2021 januárjától zárt kereteken belül tornázunk együtt és azóta már sok gyakorlatsort érintettünk, kitértünk külön testtájakra és még különböző eszközöket is segítségül hívtunk. Most lehetőséget kapsz, hogy betekints óráinkba és részt vegyél ingyen egy 50 perces tartásjavító tornán! Most is csak egy polifoamra (vagy egy jó puha szőnyegre) lesz szükséged.
Az élő bejelentkezés 19.00-kor kezdődik az esemény oldalán.
Mert senki nem maradhat gyógytorna nélkül!
Pajk Melitta – gyógytornász”
Világképünk átalakítása – Hogyan fogalmazzuk újra gazdasági és társadalmi céljainkat? – többek között ezekkel a kérdésekkel foglalkoznak a résztvevők.
A Fókusz Közösségi Tér – Én/idő program szeretettel vár mindenkit, aki kikapcsolódna, beszélgetne.
A program célja, hogy játékosan hívják fel a figyelmet a felelős közlekedésre – nemcsak a járművezetők, hanem a gyalogosan, rollerrel vagy biciklivel közlekedő gyerekek, fiatalok számára is.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre