
Magyar királyt koronáznak Pozsonyban a hétvégén!
Ezen a hétvégén érdemes Pozsonyba kirándulni.
Minden egyetemista találkozott már tanulmányai során megterhelő, stresszes szituációkkal legyen szó akár a vizsgaidőszakról vagy az évközi feladatok teljesítéséről.
Szükségszerű része-e a stressz az egyetemi oktatásnak? Lenne-e más, hallgatóbarát megoldás a tudás átadására és a számonkérések lebonyolítására? Miként óvhatjuk meg mentális egészségünket az egyetem évei alatt? Milyen jellegzetességei és nehézségei vannak a jogászképzésnek? Ezekre és ehhez hasonló kérdésekre kaphatsz választ, ha meghallgatod a JÖSz Intézet és a JÖSz – Joghallgatók Önképző Szervezete közös előadását november 24-én, online.
A beszélgetés résztvevői:
Menyhárd Attila, tanszékvezető egyetemi tanár (ELTE ÁJK polgári jogi tanszék)
Sebestyén Árpád, kríziskezelő szakpszichológus
Kezdés: 17 óra 30 perc
További részltek itt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.