RETRO RÁDIÓ

Kreatív kert gyerekeknek – Növényismeret a Füvészkertben





Növényismeret, növényültetés, alkotás 3–10 éves gyerekeknek. A foglalkozás augusztus 4-én, 10.00 és 11.15 órától kezdődik. A foglalkozás egy órát tart.



Megosztás
Szerző: Metropol
2021.08.04. 01:00
Füvészkert

A foglalkozást szabadtéren a Szamóca Kiskertész Tanodában tartják.

Fotó: Facebook

Helyszín: Füvészkert, 1083 Budapest, Illés u. 25.

Ára: 2000 forint/gyerek (3–10 éves gyerekeket várnak).

A Füvészkertbe a felnőtt kísérő belépőjegy megvásárlásával tud bejönni. A foglalkozás idejére (1 óra) ott lehet hagyni az 5 évesnél nagyobb gyereket, ilyenkor nem kell füvészkerti belépőjegyet váltson a kísérő. Nagyobb gyerekkel is lehet maradni, közösen ültetni, alkotni.

A foglalkozások két modulból állnak: 1. keresgélős séta a Füvészkertben, növényismertetéssel. 2. hazavihető növény ültetése, gondozási tanácsok. Ágyásokban levő növények ültetése, gondozása, szüretelése. Minden foglalkozás más, nem kapcsolódnak össze.

A szervezők kérik, hogy a résztvevők készüljenek a beültetett növény hazaszállítására – hozzanak magukkal egy zacskót vagy kis kosarat.





Ezeket olvastad már?
Szevasz tavasz! Taxi Turi az Adománytaxi Közösségi Térben

Szevasz tavasz! Taxi Turi az Adománytaxi Közösségi Térben

Víz világnapja - ilyen Magyarország sekély vizű tavainak élővilága!

Víz világnapja - ilyen Magyarország sekély vizű tavainak élővilága!

A varázslat mesterei - nagy bűvészek kápráztatják el a kicsiket

A varázslat mesterei - nagy bűvészek kápráztatják el a kicsiket

Az elegendő mennyiségű anyatej – Szoptatástámogató baba-mama kör

Az elegendő mennyiségű anyatej – Szoptatástámogató baba-mama kör

Top hírek



Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás