
Orbán Viktor Lukács Nikolasznak üzent: Jó, hogy velünk vagy!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolRóka az árral szemben is megharcol az igazáért.
Orbán Viktor közös képpel és egy üzenettel kedveskedett Lukács Nikolasz Rókának, akit a baloldali gyűlölködők támadtak meg a napokban.
Róka az árral szemben is megharcol az igazáért. Jó, hogy velünk vagy!
- írja Orbán Viktor a Facebookon.
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre