
Orbán Viktor: Két patrióta miniszterelnökkel vágunk neki a holnapi csúcsnak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAndrej Babis cseh miniszterelnök is csatlakozott a békepárti állásponthoz.
Orbán Viktor vezetésével a Patrióta frakció tagjai egyfajta csúcstalálkozót tartottak. Végre a múlté, hogy Orbán Viktor egyedül áll ki a békepárti álláspont mellett, hiszen Andrej Babis cseh miniszterelnök is csatlakozott hozzá.

Andrej Babis győzelmével nagyot nőtt a Patrióták bicepsze. Két patrióta miniszterelnökkel vágunk neki a holnapi csúcsnak.
- írja Magyarország miniszterelnöke.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre