
Orbán Viktor: Helló, EU-csúcs. Megjöttek a magyarok!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolSoha nem látott felvételeket tett közzé Orbán Viktor.
December 18.-án esedékes az év utolsó EU-csúcs találkozója. A csúcs előestéjén Orbán Viktor miniszterelnök Brüsszelbe utazott. A befagyasztott orosz vagyon kérdése valószínűleg lekerült az Európai Bizottság napirendjéről, ami óriási győzelem máris Magyarország számára a miniszterelnök szerint.

Helló, EU-csúcs. Megjöttek a magyarok!
- írja a kormányfő az esemény előestéjén feltöltött videóhoz.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre