
Orbán Viktor: EU-csúcs, Brüsszel. Indulunk!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolOrbán Viktor elindult az év utolsó csúcstalálkozójára.
Útnak indult Orbán Viktor miniszterelnök, hogy részt vegyen az Európai Unió vezetőivel az év utolsó csúcstalálkozón. A napirendet szinte kizárólag Ukrajna ügye uralja, miközben a valós európai problémákra, mint a migráció továbbra sincsenek érdemi válaszok - fogalmaz a Magyar Nemzet.

EU-csúcs, Brüsszel. Indulunk!
- írja a kormányfő.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre