
Orbán Viktor: A gazdáknak elegük van. Nem is csoda
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolSokkoló képeket tett közzé Orbán Viktor a brüsszeli tüntetésről.
"A gazdáknak elegük van. Nem is csoda." - írja Orbán Viktor, miután több ezer termelő vonult fel tüntetni Brüsszelben, hogy tiltakozzanak az agrárpolitika átalakítása ellen csütörtökön.

A brüsszeliek Ukrajnába küldik a pénzt, az európai gazdáknak pedig nem marad. Ez így nem maradhat!
- tette hozzá a kormányfő a december 18-ai tüntetésekről posztolt képekhez.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre