
Rétvári Bence: Mi nem akarunk háborút, mi nem fogunk magyarokat küldeni a háborúba!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolTiszás sorkatonaság helyett béke.
„Európa egyre több országa vezetné be újra a sorkötelezettséget. Mi nem akarunk háborút, mi nem fogunk magyarokat küldeni a háborúba!” – írta Rétvári Bence a Facebook-oldalán. Az államtitkár videóban üzent a témában: tiszás sorkatonaság helyett béke.

A politikus friss videójában arról beszélt, hogy Európa egyes országaiban jogszabályokat fogadtak el a sorkatonaságról, van, ahol sorsolnak, másutt nők besorozásáról döntenek. Megemlítette Magyar Péter barátját, Ruszin-Szendi Romuluszt, aki szerint a hadkötelezettség nem szűnt meg, csak felfüggesztették, és ha baj van, mindenkit be fognak rántani...
Tudatosítani kell az emberekben, hogy csak akkor tudja Magyarország is elkerülni a háborút, hogyha az emberek kiállnak a kormány mellett
– hangsúlyozta Rétvári Bence.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre