
Orbán Viktor: Megmutatta nekünk az utat, amelyen a szerbek és a magyarok együtt haladhatnak
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA közösségi oldalán osztotta ezt meg a miniszterelnök. Orbán Viktor nemrég Szabadkára utazott.
Ahogy arról korábban lapunk is beszámolt, ma Szabadkára utazott Orbán Viktor. A miniszterelnök a közösségi oldalán árulta el, hogy Pásztor Istvánra emlékeztek, Vucsics elnökkel és a vajdasági magyarokkal együtt.

Ezt írta nemrég Orbán Viktor
Pásztor István volt az első, aki nemcsak remélte, és nemcsak hitte, hogy ez így is lehet, hanem tett is érte: megmutatta nekünk az utat, amelyen a szerbek és a magyarok együtt haladhatnak, ahogy azt a két nép sorsközössége indokolja
– jelentette ki nemrég a közösségi oldalán Orbán Viktor, néhány fotó kíséretében.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre