
Orbán Viktor: lesz amerikai-orosz békekonferencia, márpedig Budapesten
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAmi késik, az jön.
Friss videóval jelentkezett Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán, választ adva a sokakat foglalkoztató kérdésre: lesz-e Budapesten Trump–Putyin csúcstalálkozó?

Az amerikai-orosz megegyezés nem lehetetlenült el
– szögezte le Orbán Viktor. További részletek a miniszterelnök videójában:
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre