
,,Nem engedjük, hogy bárki elvegye a magyar családoktól Európa legalacsonyabb gázárait”
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA hajnali órákban jelentkezett be a külügyminiszter. Szijjártó Péter szerint veszélyben van Magyarország energiaellátása.
„Ezért megéri a hajnali kelés” – írja legújabb Facebook-bejegyzésében Szijjártó Péter.

Mi nem engedjük, hogy bárki veszélyeztesse Magyarország energiaellátásának biztonságát, és azt sem engedjük, hogy bárki elvegye a magyar családoktól Európa legalacsonyabb gázárait. Ezért indulunk útnak hajnal négykor, amikor még a kakasok is az igazak álmát alusszák
– mondta a külügyminiszter.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre