
„Nem hiszem, hogy ezt a kapcsolatot meg lehet menteni” – vallja egy kétségbeesett nő. Te egyetértenél vele?
Egy 34 éves nő online kért tanácsot az emberektől.
Tacskóalakú kutyaürülék tartóval léptek fel a köztisztaságért.
Kutyajó dolga van azoknak az ebeknek és gazdáiknak, akik a képen látható különleges kakizacskó tartót használják.
A leginkább egy öntudatos tacskóra hajazó figura alatt található apró nejlonokkal egy pillanat alatt eltávolíthatjuk a közterekről négylábú barátaik piszkát. A figyelemfelkeltő módszer a hírek szerint bevált, ugyanis a környék lakói egyöntetűen állítják, lényegesen kevesebb a kutyagumi, amióta a „tacskó” felügyeli a köztisztaságot.


Egy 34 éves nő online kért tanácsot az emberektől.

A népszerű séf az édesszájúakra is gondolt.

Ha bármi szokatlant észlelsz, azonnal fordulj az orvosodhoz.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.