
Bach24 – Műpa Budapest
Neves magyar és külföldi orgonaművészek tizennégy koncerten játsszák el Bach összes orgonaművét egy gondosan felépített tematika szerint.
A Babszem Jankó Gyermekszínház előadásában Móki, a szorgos kis mókus egy egész zsák diót gyűjtött össze.
Csakhogy a dió a zsákból mind egy szemig eltűnik! Vajon ki lophatta el? Talán az erdőben gombát gyűjtögető Sünanyó? Vagy az erdei versíróversenyre készülő Manyi menyét?
Móki nyomozni kezd, de közben szembe kell néznie a mókuspecsenyére áhítozó Vadmaccsal, a ravasz és igen vad vadmacskával. Hogy aztán a végén sikerül-e megmenekülnie a karmai közül, és vajon előkerül-e a zsák dió? Hát, hogy is szokták mondani? Minden jó, ha jó a vége! Di-jó!
Időpont: szeptember 17., 10 óra
Belépő: 1200 forint
Helyszín: Megyeri Klub, 1044 Budapest, Megyeri út 207/D
Neves magyar és külföldi orgonaművészek tizennégy koncerten játsszák el Bach összes orgonaművét egy gondosan felépített tematika szerint.
József Attila munkássága meghatározta az egész magyar költészetet, így természetesen hatással volt Esterházy Péter és Örkény István munkásságára is.
Idén nemcsak nosztalgiázhattok a 90-es évek kultikus alkotásain, hanem felfedezhetitek a legújabb díjnyertes magyar filmeket is.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre