
"A családom és én sokkot kaptunk" - A fiatal lánynak csak a lába fájt, majd jött a lesújtó diagnózis
Az életvidám lány mégsem adta fel.
Orbán Viktor miniszterelnök kedden megbeszélést folytatott Donald Trump korábbi amerikai elnökkel - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.
A talákozóra a volt elnök New Jersey állambeli bedminsteri birtokán került sor; a megbeszélésen részt vett Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, Orbán Balázs, a miniszterelnök politikai igazgatója, Németh Zsolt, az Országgyűlés külügyi bizottságának elnöke valamint Susie Wiles, a Save America igazgatója, Brian Jack tanácsadó és Taylor Budowich, a Save America kommunikációs igazgatója.
A helyszínről a miniszterelnök Facebook oldalára is posztolt egy fotót, amihez azt írta: „Találkozó Donald J. Trump amerikai elnökkel. Szövetségben a békéért!”
Az életvidám lány mégsem adta fel.
Évek óta küzdött a függőségével.
Szerencsére a mentősök időben érkeztek ki hozzájuk.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.