
Változékony lesz az idő augusztus 20-án – ebben a napszakban figyelj az esőre!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolElérkezett a várva várt augusztus 20-a, ami nem csak a tűzijáték miatt tartogat meglepetéseket, hiszen egyelőre úgy néz ki, hogy elég változékony lesz az idő.
Péntek, augusztus 20-a
A sok napsütést gyakran zavarják gomolyfelhők, esetleg estefelé északnyugaton alakulhat ki zápor, zivatar, azonban kisebb záporok Budapesten is előfordulhatnak. Egyébként száraz időnk lesz. Mérsékelt marad az északias légmozgás. 26 és 32 fok közé melegszik a levegő – írja a köpönyeg.hu. Érdemes lesz tehát egy kis esernyőt vagy esőkabátot bedobni a táskádba, mielőtt elindulnál megnézni az idei varázslatos tűzijátékot.

Szombat
Folytatódik a kellemes nyári idő sok napsütéssel, némi gomolyfelhővel. Inkább csak északkeleten fordulhat elő néhol csapadék. 30 fok körüli hőség lesz.
Vasárnap
Napos, meleg nyaralóidő lesz. A többórás napsütést fátyol- és gomolyfelhők zavarják, de eső sehol sem alakul ki. Tovább erősödik a nappali felmelegedés: akár 33-34 °C is lehet.

Hétfő
Nyugaton megkezdődik a változás: erősen megnövekszik a felhőzet, és záporok, zivatarok is kialakulnak, valamint visszaesik a hőmérséklet. Keleten még tartja magát a nyár – itt sok napsütés valószínű, és marad a 30 fok feletti maximum.
Kedd
Keleten is borongós időre van kilátás többfelé záporral, zivatarral. 24-26 °C köré esik vissza a hőmérséklet. Az északnyugati szél többfelé erős lesz.
Top hírek


Nem ilyen hétvégére vágytunk: erre a hat vármegyére adtak ki riasztást
Kánikulától nem kell tartanunk.

Leszakad az ég: erre a 15 vármegyére adtak ki riasztást
Zivataros napok elé nézünk.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre