
Időjárás: veszélyesen szélsőséges a húsvét eleji időjárás
A kánikula és a vihar csupán két nehézség a sok közül.
Az elmúlt napok enyhébb időjárása után ismét komoly változásra kell felkészülni.
Vasárnap nagyrészt napos időnk lesz gomolyfelhőkkel, amelyekből általában nem kell csapadékra számítanunk. Az északkeleti, keleti megyékben, valamint napközben a nyugati, délnyugati tájakon azonban több lesz a felhő, de csak néhol lehet futó zápor, gyenge eső. Az északnyugati szél már csak a Komárom–Szeged sávban élénkülhet meg. A legmagasabb nappali hőmérséklet 26 és 31 fok között várható. Késő estére 18 és 24 fok közé csökken a hőmérséklet.
A jövő héten folyamatosan melegszik majd az idő, aminek köszönhetően szerdától 37 fok fölé emelkedik a hőmérő higanyszála.
A kánikula és a vihar csupán két nehézség a sok közül.
Megint nem lesz hozzánk kegyes az időjárás...
A szaharai homok és a sivatagi por csupán a kezdet.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre