
Vigyázni kell reggelente! Az orrunkig sem látunk majd el a különös időjárás miatt
Az őszi időjárás a látási viszonyokat is megzavarja.
Pár óra leforgása alatt egészen 5 fokig zuhan le a hőmérő higanyszála.
Pár nap tavaszias időjárás után komoly lehűlés várható Budapesten.
A Köpönyeg.hu előrejelzése szerint hétfő este 22 órakor már alig megy 8 fok fölé a hőmérséklet, ráadásul jelentős esőre is számítani kell.
Kedd hajnalra szinte az egész fővárosban 3 fokot mérhetünk majd, ami a reggeli órákban sem emelkedik sokkal feljebb.
Így, ha már valaki elpakolta volna a télikabátot, az jobban teszi, ha holnapra ismét előveszi, mert szüksége lesz rá.


Az őszi időjárás a látási viszonyokat is megzavarja.

Mutatjuk az ország mely részein kell elővenni az esernyőt!

Szeles, esős, párás, ködös napra számíthatunk.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.