
Sóhajt és lélegzik egy sír a Kerepesi temetőben – legendás férfi nyugszik ott
Kísérteties jelenségről számolnak be azok, aki Kisfaludy Károly síremléke közelében járnak.
Óriási szeméthegy maradt a meccs után, ugyanis nagyon kevés kuka van a stadion körül ahhoz képest, amennyire szükség lenne .
Kedd este nemcsak a magyar válogatottat érte vereség, hanem a Puskás Aréna köztereit is. A meccs alatt és másnap készült köztéri fotókon jól látszik, hogy eszméletlen mennyiségű hulladék maradt az utcákon a mérkőzés után. Sokan a rajongókat hibáztatták, főleg a környékbeliek, akik néhol bokáig gázolt a szemétben.
– Hallatlan, minek kell ezt? – panaszkodott egy idős hölgy.
A Metropolnak sikerült megszólaltatni egy rajongót, aki elárulta, a köztisztaságért felelős szervek nem voltak felkészülve a meccs utáni hulladékgyűjtésre.
„Nem volt hova rakni a szemetet, több tízezer ember után rengeteg hulladék marad. A szemetelés nem megoldás, de az se, hogy nem lehet valahova kulturáltan lerakni a söröspoharakat”– mondta az egyik szurkoló a meccs másnapján lapunknak.
Kísérteties jelenségről számolnak be azok, aki Kisfaludy Károly síremléke közelében járnak.
Nemcsak egy épületbe, de egy másik korba lép be az, aki meglátogatja ezt a könyvtárat.
A fővárosban nehéz a közlekedés kisgyerekkel.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre