
Gyomorforgató: A „bulizós anyuka” alkoholmámorban úszó szexpartikat szervezett tiniknek
Kíméletlen büntetést kapott.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolTizenkét kisgyermek és harmincnégy felnőtt vesztette életét a bulgáriai buszbalesetben, köztük volt a négyéves ikerpár és szüleik is.
Ahogy lapunk már megírta, a szörnyű tragédiában összesen 46 ember halt meg, köztük 12 gyerek. A halottak között van a buszsofőr is, aki mivel azonnal életét vesztette, már nem tudta kinyitni a jármű ajtaját, hogy az utasok kimenekülhessenek. Hét embernek sikerült az ablakon át kijutnia, őket kórházban ápolják, állapotuk stabil, de sokkos állapotban vannak. Azt, hogy mi okozhatta a balesetet, egyelőre nem lehet tudni.
A borzalmas balesetben egy négyéves ikerpár, Luan Ahmeti és Alban Ahmeti is életét vesztette, ami a keddre virradó reggelen történt egy bulgáriai autópályán – írja a Mirror.

A gyermekek szüleikkel, a 27 éves Gazmend Ukalival és a 23 éves Albina Bellulival utaztak, akik sajnos szintén bent égtek a buszban. A tragédiát még szomorúbbá teszi, hogy a család Isztambulból utazott haza, ahol az édesapa születésnapját ünnepelték volna.

Kíméletlen büntetést kapott.

Combcsonttöréssel műtötték a fiatal lányt.

A volt miniszterelnök maga is kiment megnézni a BL-döntőt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.