
Orbán Viktor gratulált az ellenfélnek, és azt üzente: mi soha nem adjuk fel!
A miniszterelnök a Fidesz eredményváróján szólalt meg.
Miskolcon is mindenki a miniszterelnökre kíváncsi.
Orbán Viktor országjárásának népszerűsége töretlen. Kaposvártól Szentendréig rengetegen jelentek meg a rendezvényeken, a miniszterelnök beszéde tömegeket mozgatott meg.
Szombaton Miskolcon folytatódott Orbán Viktor országjárása. Az esemény ezúttal is hihetetlenül nagy érdeklődést váltott ki. Ezeket pedig ezek a friss fotók is nagyon jól bizonyítják. Teljesen megtelt a Szent István tér, egy gombostűt sem lehetett leejteni. A szavak helyett beszéljenek a fotók, íme:





A miniszterelnök a Fidesz eredményváróján szólalt meg.

Kiemelte, hogy a haza szolgálatában maradnak.

A kislány megszökött, majd holtan fedezték fel.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.