
A helyszínre mentőhelikopter is érkezett, de már túl késő volt.
Ketten meghaltak az M3-as autópályán vasárnap, amikor egy autó letért az úttestről és árokba hajtott. Az utat teljes szélességében lezárták – tudta meg az MTI a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjétől.
Beluzsárné Belicza Andrea elmondta, a baleset a főváros felé vezető oldalon, Kartal külterületén, a 46-os és 47-es kilométer között történt.
A hétszemélyes személygépkocsiban utazók közül ketten meghaltak, az elsődleges adatok szerint ketten súlyos, négyen könnyű sérüléseket szenvedtek
– tette hozzá. A baleset helyszínére mentőhelikopter érkezett. Az utat teljes szélességében lezárták, a forgalmat a 3-as főútra terelik.
Ma már szinte mindent meg tudunk csinálni a telefonunkon.
Három napig várta a szakadék alján a 13 éves fiú, hogy megmentsék.
A szakértő szerint ezt már nem lehet csak a véletlennel indokolni.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.