
Egy éven át azt hitték, mandulagyulladása van a fiúnak: kiderült sokkal nagyobb a baj
A család teljesen összetört.
Megtudtuk, miért történhetett a baleset.
Elvesztette a kocsija felett az irányítást egy nő Kiskunfélegyházánál hétfő reggel: először padkára hajtott, majd pedig ellenkormányozott, ezzel azonban könnyen lehet, hogy tovább rontott a helyzeten, ugyanis végül egy betonkerítésbe csapódott, szinte lebontva azt. A kocsi eleje a felismerhetetlenségig összeroncsolódott. A szemtanúk szerint a nő a baleset után nagyon megrémült, szinte sokkot kapott: leült az autó mellé, a mentők vitték kórházba. Az esetről a Tények számolt be.

A család teljesen összetört.

A támadáskor az édesanya éppen a bevásárlást pakolta.

Ezek voltak a repülőtér legkülönlegesebb pillanatai.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.