
Orbán Viktor: Köszönöm mindenkinek – Videó
A miniszterelnök videóban mondott köszönetet.
Ahogy arról lapunk már beszámolt, hatalmas ováció fogadta Orbán Viktor ünnepi beszédét a március 15-i eseményen, amit a Magyar Nemzeti Múzeumnál tartottak. Rengetegen voltak, a legszerencsésebbek pedig még a kormányfő Brüsszelnek szánt 12 pontjának kinyomtatott változatához is hozzájuthattak.

A miniszterelnök beszédében mások mellett szó volt Magyarország szabadságáról, Ukrajna csatlakozásáról az EU-hoz, illetve arról is, hogy mennyire próbálnak elnyomni minket Brüsszelben. A hatalmas tömegnek pedig Orbán Viktor is hálás volt, Facebook-oldalán egy videóban mondott köszönetet, különösen a hajnalban indulóknak.
Köszönöm mindenkinek, aki eljött. Különösen a 4.30-kor indulóknak!
– fogalmazott.

Top hírek

Szörnyű haláltusát élt át a csecsemő, anyja közben táncolós videót készített
Komoly bántalmazásnak tették ki előtte.

Hatalmas sikert aratott Orbán Viktor országjárásának egri állomása
Így nézett ki Orbán Viktor országjárásának egri állomása.

„Többet szeretnék tőle, de ő úgy bánik velem, mint egy darab hússal”
Társa nemcsak követelőző, de akaratos is.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre