
Halálos busztragédia: 5 ember meghalt, 34-en megsérültek
A forgalom lelassult, a busz nem fékezett időben.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolHidvéghi Balázs tiszta vizet öntött a pohárba.
Magyar Péter azt állította, hogy a rezsicsökkentés humbug. Hidvéghi Balázs cáfolta ezt, és elmondta a legújabb videójában, hogy a magyarok sokkal kevesebbet fizetnek a gázért és a villanyért, mint a környező országokban élők.

Brüsszel legújabb embere humbugnak tartja a rezsicsökkentést. Az adatok szerint viszont a magyar lakosság fizeti a legalacsonyabb árat a gázért és az áramért
– olvasható a bejegyzésnél.
Itt lehet megtekinteni Hidvéghi Balázs videóját, amiben tiszta vizet önt a pohárba:

A forgalom lelassult, a busz nem fékezett időben.

Szörnyű dolgok derültek ki.

A család nem elégedett a nyomozás eredményével.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.