
Felfoghatatlan kegyetlenség: 32 napig kínozta 15 éves, autista unokatestvérét egy nő, mielőtt végzett volna vele
A fiatal fulladás következtében halt meg.
Több ember is tartózkodott a bajba került kocsiban.
Nincsenek szavak: lesodródott az úttestről és a Duna-völgyi-főcsatornába zuhant, majd elmerült egy személykocsi az 5211-es út 33-as kilométerénél, Kunszentmiklós és Kunadacs között hétfő délelőtt. Az esethez kunszentmiklósi önkormányzati, dunaújvárosi és sárbogárdi hivatásos tűzoltókat, illetve a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság búvárszolgálatát riasztották.
A járműben ketten utaztak, őket a helyszínen lévők elkezdték kiemelni az autóból, a tűzoltókkal közösen partra vitték az utasokat. A helyszínre mentőt is riasztottak – közölte a katasztrófavédelem.
A fiatal fulladás következtében halt meg.
18 ember utazott a szerelvényen.
Több ezer kilométerre volt fiától, így összetört.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre