
Borzalom: feleségét és exfeleségét is meggyilkolta a kegyetlen férj
Bűnösnek vallotta magát a gyilkosságokban.
Levélben köszönte meg megmentőjének.
Egy hajszálon múlt a tragédia, de a szerencse és a gyors rendőri beavatkozás megmentette a 11 éves Ben Santos életét.
A fiú egy rövidebb úton indult haza az iskolából, ám a melegebb időjárás miatt a Franklin-tó jegén lépkedve az beszakadt alatta. Ben kétségbeesetten próbált visszajutni a partra, de a hideg víz egyre mélyebbre húzta.
A drámai mentésről készült rendőrségi testkamera-felvétel is megmutatja, ahogy David Brosonski tiszt egy kötéllel biztosítva beugrik a jeges vízbe, és alig egy perc alatt a partra húzza a rémült fiút. Ben körülbelül öt percet töltött a fagyos tóban, mégis sértetlenül megúszta az esetet. A történtek után a fiú és édesapja találkozott a bátor rendőrökkel, Ben pedig egy megható levélben köszönte meg megmentőjének az életét.
Az életedet tetted kockára, hogy megments engem. A legtöbben azt mondanák, hogy »csak a munkámat végzem«, de én azt hiszem, hogy ez több, mint munka. Az életemmel tartozom neked
– olvasta fel hangosan a levelet rendőrtiszt.
Isten adott nekem egy új esélyt, és hálás vagyok érte
– mondta a fiú, aki a történtek után másnap már visszatért az iskolába – írja a KWTX.
Bűnösnek vallotta magát a gyilkosságokban.
Félelemben élnek az ottaniak a betegség terjedése miatt.
Egykori tisztek vallottak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.