
„A nagymamám is azt akarja, hogy találjam meg!” - Eltűnt örökségét keresi Bianka, lehet, hogy nálad van
Értékes karkötőt keres Bianka.
Az eltűnt személyt a rendőrök is keresik.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. Kerületi Rendőrkapitányság 01080-157/102/2025. körözési számon eljárást folytat az ismeretlen helyen tartózkodó Oleksandr Bratshtein ügyében. A rendelkezésre álló adatok szerint a 40 éves férfi 2025. január 17-én egy budapesti hotelből ismeretlen helyre távozott. Orvosi segítségre szorulhat, a rendőrök jelenleg is keresik.
Oleksandr Bratshtein körülbelül 175 centiméter magas, szőkésbarna haja és kék szeme van. Eltűnésekor fekete kabátot és fekete sportcipőt viselt. Oleksandr Bratshtein fotója ITT látható, amíg a rendőrség vissza nem vonja a körözést.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. Kerületi Rendőrkapitánysága kéri, hogy aki Oleksandr Bratshtein tartózkodási helyéről információval rendelkezik, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a nap 24 órájában elérhető, 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 112-es díjmentes segélyhívó számon.
Értékes karkötőt keres Bianka.
Budapest ostroma súlyos következményekkel járt.
Sem Brüsszel, sem Ukrajna nincs tisztában a realitásokkal, mégis kötik az ebet a karóhoz.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre