
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolTeljes útzár van érvényben.
Két személyautó frontálisan összeütközött vasárnap kora hajnalban a 81-es főúton az 51-es kilométernél, az érintett szakaszt lezárták – tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.
A baleset Ászár külterületén történt, ahova kivonultak a pannonhalmi és a kisbéri hivatásos, valamint a rédei önkéntes tűzoltók. A műszaki mentés idejére a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.