
Nincsenek szavak: mosdóban szülte meg babáját a nő, majd hátrahagyta meghalni
A nyomozás jelenleg is tart.
Teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt.
Frontálisan karambolozott két autó a 77-es főút Veszprém és Nemesvámos közötti szakaszán, az 1-es kilométerszelvény közelében szombat éjszaka. A balesethez a veszprémi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a járműveket.

A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták – közölte szombat este fél tizenegy előtt nem sokkal a katasztrófavédelem.

A nyomozás jelenleg is tart.

Az édesanya és a kisbaba egészséges.

A sofőr a közelben lévő munkásoknak köszönheti az életét.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.