
„Fényes jövő állt előtte” - Ártatlanul játszott a parkban a 15 éves fiú, amikor bekövetkezett a felfoghatatlan
Középiskolája megható módon emlékezik meg róla.
Marad a csapadékos, borongós időjárás, a hét második felében várható némi változás. Mutatjuk mit tartogat az idő!
Szürke, esős napoknak nézhetünk elébe, de talán a csütörtök hoz egy kis változást az időjárásban.

Kedden túlnyomóan felhős, párás időnk lesz, foltokban akár még tartós ködfoltok is lehetnek. Csapadék előfordulhat; szitálás, ónos szitálás és havas eső formájában. A reggeli órákban 0, délután pedig 3 fok várható.
Szerdán marad a szürke, hideg idő, de északnyugaton és északkeleten előbújhat a nap a felhők mögül. Szitálás főként az ország középső részén fordulhat elő, napközben 5-6 fok körüli csúcshőmérsékletekre lehet számítani.
Csütörtökön rétegfelhős, párás időre lehet számítani, de néha ránk mosolyoghat a nap. A nap folyamán 2 és 7 fok közötti értékeket mérhetünk majd – írta a Köpönyeg.

Középiskolája megható módon emlékezik meg róla.

Az otthonában csaptak le a 36 éves dílerre.

A megható találkozás mindkét nő életét megváltoztatta.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.