
11 éve tűnt el nyomtalanul Nagy Noémi Mercédesz – a családja máig nem adta fel a reményt
Noémi 2014-ben tűnt el, de most ismét keresik!
A szén-monoxid-mérgezésben elhunytakra a rendőrök találtak rá.
Ismét ölt a láthatatlan gyilkos. Egy 75 éves nő és egy 80 éves férfi ugyanis valószínűsíthetően szén-monoxid-mérgezésben vesztette életét Marosvásárhelyen. A rendőrség tájékoztatása szerint a tragédia november 26-án, kedd este történt, amikor is egy asszony jelentette számukra, nem tud kapcsolatba lépni a szüleivel. A hatóságok ezt követően a megadott helyszínre siettek, ott pedig megtalálták a keresett személyek holttestét.

Az ügyben gondatlanságból elkövetett emberölés gyanújával indított vizsgálatot a rendőrség, hogy megállapítsák a haláleset körülményeit
– írja a Maszol.

Noémi 2014-ben tűnt el, de most ismét keresik!

15 év habzsi-dőzsi után 16 évet kapott.

Rengeteg a sérült.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.