
Ezek a tél legvarázslatosabb pillanatai – ilyen volt a divat, a régmúlt sípályáin
Téli nosztalgia: hósport retró pillanatai
Sokan megrémültek.
Ma reggel ismét földrengés történt Romániában, Vrancea megyében, Vrancea szeizmikus térségben. Epicentruma 32 kilométerre volt Focşani-tól, 56 kilométerre Buzăutól, 80 kilométerre Sepsiszentgyörgytől, 90 kilométerre Brassótól. 136 kilométer mélyen történt a rengés, a Richter-skálán 3,2-es erősségű földrengés volt, amelyet 1.21-kor érzékeltek – írja a Maszol.

Téli nosztalgia: hósport retró pillanatai

Tovább tombol a tél.

Orbán Viktor húsz év miniszterelnökség után is készen áll a feladatra, hogy a magyar családokat, a gazdaságot és a nemzet biztonságát képviselje.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.