
Kiderült, miért borul sötétbe a Madách tér ikonikus boltíve - mutatjuk a felelőst!
A jellegzetes világítása megszűnik.
Mutatjuk, mire kell számítani.
Megcsúszott és a tetejére borulva állt meg egy kisteherautó az M3-as sztráda 33-as kilométerénél, a főváros felé vezető oldalon. Egy személykocsi is megcsúszott és szalagkorlátnak ütközött ugyanott. A gödöllői hivatásos tűzoltók áramtalanítottak. Az érintett szakaszon torlódásra kell számítani - írja a Katasztrófavédelem.

A jellegzetes világítása megszűnik.

Testének 90%-át tinta borítja.

Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.